Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 36 týdnů 9 hodin
Chrudim – Ve středu 1. června si mohou děti v Klášterních zahradách užívat kulturně zábavný program připravený Chrudimskou besedou ke Dnu dětí....Celý článek »
vydáno před 44 týdny 3 dny
Horka/Chrast-Chacholice – Jaro začalo a žáby už jsou na tahu ze zimoviště na rozmnožiště. V červnu bude následovat další, až se centimetrové, okem na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim – Víkend slibuje tropické teploty, volba programu je tedy pro většinu z nás asi jasná – vyhledat nejbližší vodní plochu a v ní poté...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim – Červen konečně začal a to znamená hned několik příjemných informací. Dětem zbývá už jen jeden měsíc do konce školního roku a navíc první...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim – Není asi žádným překvapením, že většina dětských dnů má své termíny konání stanoveny na tento víkend. Ratolesti slavily, snad ten zbývající...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Chrudim - V sobotu 11. června v 11 hodin začíná v areálu Technických služeb den pro děti, jejich rodiče, prarodiče a všechny ty, kteří se chtějí...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Co jiného se dá podniknout o víkendu, který následuje po prvním červnu? Otázka, jejíž odpověď je pro ty, kdo mají děti, nadmíru zřejmá....Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Prázdniny se kvapem blíží a s nimi i spousta volného času, tedy doba dovolených a odpočinku. Malé prázdniny si ale můžeme udělat i...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Květen je u konce a do začátku prázdnin zbývá už jen několik málo dní. Rok se pomalu přehupuje do své druhé poloviny a známá sezóna okurek...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Chrudim - Tropické teploty jsou jasným znamením, že se stále nacházíme uprostřed letních radovánek. Mnoho našich bližních se však nepřestává divit,...Celý článek »