Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 týdnů 1 den
Chrudim – Chrudimská beseda přišla s dobrým nápadem, jak přiblížit skvělé Muzeum barokních soch všem generacím. V neděli 21. dubna od 14 do...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 3 dny
Chrudim – Muzeum je vzdělávací institucí. V případě Muzea barokních soch by to nemělo být jinak. Veřejnost očekává, že se dozví odborné a ověřené...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim – V sobotu 6. dubna v 9 hodin zahajuje další sezónu Muzeum barokních soch v Chrudimi. Unikátní muzeum, věnované východočeskému...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 hodiny
Chrudim – Chrudim sice v minulosti lákala turisty k návštěvě sloganem, že je městem tří muzeí, příští víkend na Velikonoce ale budou mít otevřeno...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 3 dny
Chrudim – Na včerejším jednání zastupitelstva se slovíčkařilo, aby se zakryla pravá podstata problému s nákupem výdusků. Řešila se jen jejich...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Chrudim – Nejedná se o prestižní záležitost, autorem není Matyáš Bernard Braun ani se nezachraňují nejhodnotnější díla barokního sochařství. Přesto...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 2 dny
Chrudim – Před nedávnem Chrudimské noviny informovaly, že se krypta Muzea barokních soch změní k nepoznání. Stěny se do začátku prosince totiž obarví...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 4 dny
Chrudim – Vybrané prostory Muzea barokních soch dostanou novou fazónu. Kapucínská krypta se kvůli tomu změní k nepoznání.  Vstup do krypty byl...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 3 hodiny
Chrudim – Pokus o paskvil v podobě muzea baroka nevyšel, jak uznal starosta o počínání okolo Muzea barokních soch po roce 2018. Zatímco si ale město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudim – Možná by to chtělo spíše zásah čtrnácti svatých pomocníků, aby někoho konečně napadla spásná myšlenka oslovit odborníky na barokní...Celý článek »