Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 roky 1 týden
Nemocnice Pardubického kraje podniká veškeré kroky k uzavření dohody se zástupci odborových organizací v rámci vyjednávání o nové kolektivní smlouvě...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 hodin
Pardubický kraj – Už tři ročníky proběhly a pokaždé Nemocnice Pardubického kraje ocenila nejpřínosnější diplomovou práci, jejímž autorem byla některá...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – Pardubická nemocnice od pondělí 19. září až do odvolání přistupuje k zastavení neakutní plánované péče. V laboratořích nestíhají...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 2 dny
Pardubice – Návštěvy pacientů hospitalizovaných v Nemocnicích Pardubického kraje (NPK) zatím možné nebudou. Výjimky platí pro individuální...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 6 dnů
Pardubice – Testování osob s podezřením na nákazu novým typem koronaviru bylo doposud na stacionárních odběrových místech společnosti Nemocnice...Celý článek »
vydáno před 52 týdny 8 hodin
Pardubice/Chrudim/Ústí nad Orlicí – Informace v Nemocnici Pardubického kraje jsou v bezpečí. Zaměstnanci s nimi umí zacházet a chránit je,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice - Krajští radní z pozice členů valné hromady schvalovali aktualizovaný finanční plán akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje (NPk...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Pardubice - Po bezmála pěti měsících dospěla jednání o nové kolektivní smlouvě v Nemocnici Pardubického kraje ke zdárnému konci. Vedení společnosti...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Pardubice - Rada Pardubického kraje v pozici valné hromady společnosti Nemocnice Pardubického kraje (NPk) a.s. na svém pondělním setkání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Pardubice/Baden - S cílem získat přehled o trendech západoevropské medicíny a fungování centrálních urgentních příjmů navštívili...Celý článek »