Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim – Městská rada na svém předposledním zasedání, které se konalo 15. května, schválila i další dodatek ke smlouvě s architektem Janem Třeštíkem...Celý článek »
vydáno před 7 let 28 týdnů
Chrudim – Místní radnici po několikerém „propírání“ kauzy dožilé smuteční síně v médiích podle všeho zdaleka nedochází trpělivost. S Pardubickým...Celý článek »
vydáno před 2 roky 6 týdnů
Chrudim – K nejpalčivějším problémům posledně konaného Desatera problémů města Chrudim očima zdejších občanů patřila rekonstrukce smuteční síně....Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim – Smuteční síň nedělá městu právě nejlepší reklamu. Stará známá věc, s níž se sice radnice snaží cosi dělat, moc se jí však nedaří....Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Chrudim - Výmluvy nebo neschopnost městských úředníků? To jsou otázky, které se nabízejí ve spojitosti s plánovanou milionovou investicí radnice do...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Rok se sešel s rokem a opět přichází mezi Chrudimáky na přetřes ostudný stav zdejší obřadní síně u hřbitova sv. Kříže. Už před rokem...Celý článek »
vydáno před 11 let 11 týdnů
Chrudim - Radnice se vrací k záměru rekonstruovat smuteční síň. Podkladem k obnovenému jednání je studie architekta Jana Třeštíka...Celý článek »
vydáno před 1 týden 3 dny
Chrudim – Kompletně nová komunikace I/17 v úseku od kruhového objezdu U Guláška včetně mostu přes Chrudimku až po kruhový objezd u nemocnice se...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 1 den
Chrudim – Město Chrudim dojednalo výměnu zchátralého mostku v Městském parku. Přesně podle staré projektové dokumentace z roku 2007. Celkové...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Chrudim – Už zbývá odklidit jen poslední zbytky z demolice starého mostu ze 70. let a stavba nového může začít. Budoucí most přes řeku Chrudimku by...Celý článek »