Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 týden 6 dnů
Pardubice – Výjimečná osobnost nejen v české kultuře, ale i v mezinárodním povědomí, houslista Jan Talich, vystoupí ve čtvrtek 25. května 2023 v 19...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 2 dny
Pardubice – Letošní Svatoštěpánský koncert Barocco sempre giovane se uskuteční 26. prosince v 17 hodin v Sukově síni domu hudby v ...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 11 hodin
Pardubice – Houslista a koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička zahájí podzimní cyklus koncertů spolu s komorním souborem Barocco sempre...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim - V pátek 26. listopadu se uskuteční abonentní koncert Barocco sempre giovane s klavíristou Matyášem Novákem, který se měl konat ve...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Skuteč - V pondělí 23. září v 18.30 hodin se v Kostele Nanebevzetí Panny Marie uskuteční benefiční koncert na opravu střechy barokní fary.Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Chrudim – V novém roce městská rada obvykle „naděluje“ dary a finanční injekce. Nejinak je tomu letos, kdy prozatím na peněžní pomoc dosáhli tři...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Pardubice - Podzimní sérii abonentních koncertů zahájí komorní soubor Barocco sempre giovane v Rytířském sálu pardubického zámku ve čtvrtek 22....Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Kameničky - V sobotu 27. června v 17 hodin pořádá komorní soubor Barocco sempre giovane v kostele Nejsvětější trojice podvečerní...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Pardubice - Ve čtvrtek 16. října v 19 hodin začíná v Rytířském sále zámku koncert Barocco sempre giovane. Jako host vystoupí hornistka Kateřina...Celý článek »
vydáno před 9 let 10 týdnů
Pardubice/Heřmanův Městec - Koncerty 27. března v 19 hodin v Rytířském sálu pardubického zámku a 28. března v 18 hodin v Synagoze v...Celý článek »