Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 11 týdnů 10 hodin
Chrudimsko – Od 11. prosince policisté na Chrudimsku pátrají po pohřešované šestnáctileté dívce. Kromě ní je vyhlášeno pátrání od konce října i po...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim – Polovina června, do konce školního roku zbývá už jen pár dní. Školy proto jezdí na výlety a pobyty v přírodě, rodičové počítají úspory a...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Prachovice - Ve středu před 11. hodinou vyrážely k nahlášené havárii osobního auta dvě jednotky hasičů. Ke karambolu došlo poblíž místní pošty....Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Prachovice - Heřmanoměstecká policie pátrá po zlodějích, kteří mají na svědomí krádež tří jízdních kol. Ta zmizela takřka beze stop v krátkém...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Prachovice - Ve čtvrtek zemřel v prachovické společnosti Ecorec Česko 69letý muž, který opravoval strojní zařízení. Podle předběžného...Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Chrudim - Třešně na stromech zrají a vlaštovky stále ještě krmí své mladé. Měsíc červen se láme v půli a prázdniny klepou na dveře. Kam se ale...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Prachovice - Škoda za 75 tisíc korun zůstala za dosud neznámým zlodějem, který z volně přístupného areálu jisté společnosti, respektive z kolejiště...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Pardubice/Hradec Králové - Policie bezúspěšně pátrá už od ledna 2012 po 46letém muži z Pardubic, kterého aktuálně podezřívá z násilné...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Prachovice - Od úterý 14. ledna se heřmanoměstečtí policisté zabývají případem vloupání do jedné z chalup v Prachovicích. Prozatím nezjištěný zloděj...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Prachovice - Ve čtvrtek ve 20.39 hodin zasahovali profesionální hasiči ze Seče a místní dobrovolní hasiči , také z Načešic a ze Seče u požáru,...Celý článek »