Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 6 let 16 týdnů
Pardubice - Třetí listopadový den zadrželi celníci při silniční kontrole téměř 90 kusů palných zbraní a více než 70 tisíc kusů nábojů bez patřičných...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Před více než rokem se zdejší věznice potýkala s přeplněnými celami vězňů. Situaci napomohla vyřešit amnestie Václava Klause. Ta...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Královéhradecký soud poslal Jiřího Štěpánka z Chrudimi na osm let do vězení. Odsoudil ho v nepřítomnosti za leasingové...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Byl jsem v sobotu pozván na střeleckou soutěž, kterou pořádali záložáci ze 121. pěší roty a firma SOG Defence. „Zelený mozky,“ řekne si mnohý...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim/Brno - Nejvyšší soud České republiky se sídlem v Brně rozhodl, že soud s Jiřím Štěpánkem bude pokračovat. Byl souzen za téměř...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Pardubice - Zdejší kriminálka vyšetřuje dvojici recidivistů, nedávných navrátilců z vězení, které na svobodu dostala prezidentova amnestie. Od...Celý článek »
vydáno před 7 let 44 týdny
Brno/Chrudim - Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman podal k Nejvyššímu soudu dovolání kvůli Klausově amnestii, která se týká sedmi soudy ukončených...Celý článek »
vydáno před 8 let 5 týdnů
Chrudim/Praha - Vrchní soud v Praze zastavil kvůli prezidentské amnestii stíhání podnikatele Pavla Dvořáka ze Slatiňan, obviněného z podvodů...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Pardubice - Do prodejny Lidl a Tesco si přišli dva muži, propuštění před nedávnem na prezidentskou amnestii, ukrást něco dobrého na zub. Po prvním z...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Zdejší okresní soud se stejně jako všechny soudy na této úrovni musel zapojit do zkoumání podmíněných a alternativních trestů, na které se...Celý článek »