Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Třemošnice/Podhrádí – Vzdušnou čarou 15 kilometrů jihozápadně od města Chrudim se nachází zřícenina hradu Lichnice (Lichtenburk). V...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 1 den
Chrudim – Pátek slibuje po dlouhé době letní počasí, další dny však prý pořádný teplotní sešup. Nabízí se hláška z Rozmarného léta a letos by věru...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Chrudim – Začíná srpen, poslední měsíc prázdnin a letních radovánek. Víkend, po keltském fesťáku, jenž se před týdnem dostal na svůj vrchol, slibuje...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – Tipy minulý týden absentovaly, protože jejich autor doháněl spánkový deficit. Nevznikl proto, že by snad nadmíru požil. Vznikl proto, že se...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Vedra nám prý skončila, těšit se můžeme na příjemné teploty kolem dvacítky a také sem tam nějaký ten deštík. Po letním půstu, kdy vysušená...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Chrudim - Přívalové deště naše vysychající podzemní zdroje vody sice příliš nespasí, ale ovocné stromy a také ulice města si v úlevě oddechnou. Vedra...Celý článek »
vydáno před 4 roky 36 týdnů
Třemošnice/Lichnice - V sobotu 25. června od 14 hodiny se bude na hradě Lichnici konat přednáška Jana Musila z Regionálního muzea Chrudim o Karlu IV...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Třemošnice/Podhradí - Už 43. ročník Zimního táboření na hradě Lichnici se uskuteční v termínu 5. února až 7. února. Těšit se můžete na tradiční...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Třemošnice - Kulturní komise města zahájí výstavní rok 2016 výstavou Přírodní zajímavosti Třemošnice a okolí. Vernisáž výstavy se koná 13....Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Podhradí - Na hradě Lichnici bude stát rozhledna. Shodlo se na tom jedenáct obcí sdružených v mikroregionu Železné hory, které už mají v ruce...Celý článek »