Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 13 týdnů
Parlamentní listy - Další podrobnosti ke včerejšímu policejnímu zátahu na Ministerstvu obrany a ve zbrojařské firmě Excalibur Army přinášejí...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Týden.cz - Jaroslav Strnad patří k nenápadným podnikatelům, přesto je nejmocnějším hráčem českého zbrojního průmyslu. Své impérium vybudoval na...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 14 hodin
Hotel Bohemia má za sebou zajímavou historii, která začíná na konci 60. let. Budovu postavili Rumuni na oplátku za dodávky z Transporty a původně se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Dvě černé limuzíny BMW 7 zastavují před schodištěm do Národního technického muzea v Praze. Z jedné vystupuje usměvavý muž ve středním věku...Celý článek »
vydáno před 4 roky 11 týdnů
Chrudim – Nedokončená diskutabilní rekonstrukce, absentující podzemní parkoviště, dlouhotrvající spory. Kauzu Hotelu Bohemia zná asi každý obyvatel...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
mfDnes - Jaroslav Strnad začínal jako obráběč v továrně na výtahy Transporta Chrudim, do podnikání se vrhl po pádu socialismu. Jako vlastník silné,...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - V pondělí 12. září nastal u hradeckého krajského soudu den „D“. Začala se zde řešit kauza s údajně milionovými úniky a „...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Hospodářské noviny - Zbrojní průmysl má v Česku jasnou jedničku. Jmenuje se Jaroslav Strnad a kupuje, co mu pod ruku přijde. Jeho skupina...Celý článek »