Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 18 týdnů 5 dnů
Pardubice – Kolony v Pardubicích kvůli testování, rozbitým semaforům a zavřenému parkovišti. Taková byla včerejší situace a dnes tomu nebude...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim - KRASO CHRUDIM, z.s. Vás srdečně zve v sobotu 5.1.2019 od 8 do 20 hodin na VIII. ročník krasobruslařského závodu. Přijďte fandit chrudimským...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim - První lednovou sobotu patřil led na zimním stadiónu v Chrudimi krasobruslení. Kraso Chrudim zde pořádalo za podpory města a dalších...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim - Světelný smog se snaží většina zodpovědných měst v České republice snižovat. Přesto se pravidelně objevují prosby o zvýšení počtu lamp...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté domácí Final Four Poháru FAČR zvládli a na konci roku 2015 si připsali důležitý triumf. Před vlastními fanoušky...Celý článek »
vydáno před 5 let 25 týdnů
Chrudim - Plýtvá snad městská společnost, kterou jsou Sportovní areály města Chrudim, vodou? Podobného dojmu by snadno mohl nabýt chodec, který...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Chrudim - V úterý 28. dubna krátce po 9. hodině ranní došlo k úniku chladícího média neboli amoniaku na zimním stadionu. Naštěstí šlo jen o...Celý článek »
vydáno před 7 let 11 týdnů
Dvůr Králové nad Labem - Chrudimský klub Kraso Chrudim vyslal své krasobruslařky na první závod letošní sezóny hned ve čtyřech kategoriích, jejich...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Závěrečné zápasy UEFA Futsal Cupu na Zimním stadionu v Chrudimi byly na programu na pátek a bylo se opravdu na co dívat. Chrudimští si to v...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - Druhé vítězství v základní skupině UEFA Futsal Cupu má za sebou mistrovský Era-Pack. Nyní porazil Leotar Trebinje 4:0 a i prohra v...Celý článek »