Chrudimské noviny

Dnes: -2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 1 týden 12 hodin
Městské domy nejsou v nejlepším stavu. To ví asi každý, kdo se prošel po hlavním zdejším „bulváru“, kterým bezesporu je Široká ulice. Několik těchto...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Chrudim - Ve dnech 27.8.-3.9.2018 se v čínském Pekingu koná jeden ze série světových turnajů ve stolním tenisu hráčů s tělesným postižením...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Bayreuth (Německo) - Stolní tenista David Půlpán z Třibřich sbírá na mezinárodní scéně jeden úspěch za druhým, na posledním světovém poháru mu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Brno - 6. ročník Evropských her handicapované mládeže (od 10 do 26 let), 7. - 11. 6. 2017, Brno. Her se zúčastnil potřetí v řadě, respektive po...Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Praha - Přesně před dvěma lety dosáhl chrudimský stolní tenista David Půlpán fantastického úspěchu v britském Stoke Mandeville, letos své výkony...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim - Teploty za okny dávají tušit, že podzim se brzy zlomí spíše v zimu stejně, jako jaro přešlo takřka nepozorovaně v léto. Roční období...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Praha - V úterý 17.3.2015 byli v průběhu slavnostního večera vyhlášeni nejlepší handicapovaní sportovci roku 2014. Plné hlediště pražského hotelu Top...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - V minulých tipech jsem se zmýlil s chrudimským masopustem a nikdo z laskavých čtenářů mne na mou chybu neupozornil. Takže...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Advent je tady. Ano, ač se to nezdá, skutečně se v neděli otevírá doba toužebného čekání na Spasitele pro katolíky, pro ostatní čekání...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Ochoz - V této obci u Nasavrk se v místním Muzeu zločinu, hospodě a penzionu Galérka uskuteční v pátek 28. listopadu v 16 hodin slavnostní zahájení...Celý článek »