Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim – Nepříjemný zápach se šíří odněkud z areálu bývalé Transporty. Tuto informaci Chrudimské noviny přinesly již před dvěma lety. Zhruba rok byl...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Chrudim - Zápach šířící se z průmyslové zóny, která se rozkládá v místech bývalého podniku Transporta, obtěžuje v současnosti některé...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Čas od času město přikryje jako mrak nepříjemný zápach. Jednou jsou to zemědělci, kteří hnojí svá pole močůvkou, jindy zase slepičárna v...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Dostal jsem před lety auto. Bylo hezké, naleštěné, skoro nové. Mohl jsem ho tenkrát prodat, nebo dokonce někomu darovat, ale já jsem se rozhodl, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 49 týdnů
Chrudim - Se vstupem nového investora KYB CHITA Manufacturing Europe, s.r.o. do průmyslové zóny Západ souvisí i příprava čtyř hektarů pozemků...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Pardubice/Staré Čívice - Zdejší městská zóna o rozloze více než 70 hektarů je největším průmyslovým parkem v Pardubickém kraji a podle všeho se...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
Chrudim - V neděli ve 14.30 hodin přijali strážníci oznámení, že za Vaňkovými školkami zřejmě praskl vodovodní řád.    Voda tam...Celý článek »
vydáno před 10 let 32 týdny
Chrudim – Ve čtvrtek přijali strážníci oznámení o obtěžujícím zápachu tlejícího odpadu v ulici U Valchy. U brány fotbalového stadionu zde byla...Celý článek »
vydáno před 11 let 6 týdnů
Chrudim - Z ulice Přemysla Otakara volala ve středu po 20. hodině strážníkům zoufalá obyvatelka jednoho z místních domů, kterou trápil silný zápach...Celý článek »
vydáno před 11 let 7 týdnů
Chrudim - Ve středu před 16. hodinou volala strážníkům žena, která šla směrem od Ploché dráhy k průmyslovce a zjistila zde, že je u zdejších...Celý článek »