Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim – Nepříjemný zápach se šíří odněkud z areálu bývalé Transporty. Tuto informaci Chrudimské noviny přinesly již před dvěma lety. Zhruba rok byl...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Chrudim - Zápach šířící se z průmyslové zóny, která se rozkládá v místech bývalého podniku Transporta, obtěžuje v současnosti některé...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim - Čas od času město přikryje jako mrak nepříjemný zápach. Jednou jsou to zemědělci, kteří hnojí svá pole močůvkou, jindy zase slepičárna v...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Dostal jsem před lety auto. Bylo hezké, naleštěné, skoro nové. Mohl jsem ho tenkrát prodat, nebo dokonce někomu darovat, ale já jsem se rozhodl, že...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Se vstupem nového investora KYB CHITA Manufacturing Europe, s.r.o. do průmyslové zóny Západ souvisí i příprava čtyř hektarů pozemků...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Pardubice/Staré Čívice - Zdejší městská zóna o rozloze více než 70 hektarů je největším průmyslovým parkem v Pardubickém kraji a podle všeho se...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - V neděli ve 14.30 hodin přijali strážníci oznámení, že za Vaňkovými školkami zřejmě praskl vodovodní řád.    Voda tam...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim – Ve čtvrtek přijali strážníci oznámení o obtěžujícím zápachu tlejícího odpadu v ulici U Valchy. U brány fotbalového stadionu zde byla...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Chrudim - Z ulice Přemysla Otakara volala ve středu po 20. hodině strážníkům zoufalá obyvatelka jednoho z místních domů, kterou trápil silný zápach...Celý článek »
vydáno před 9 let 22 týdny
Chrudim - Ve středu před 16. hodinou volala strážníkům žena, která šla směrem od Ploché dráhy k průmyslovce a zjistila zde, že je u zdejších...Celý článek »