Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - Neskutečná série s pohádkovým koncem. ERA-PACK Chrudim dokázal znovu obhájit primát v nejvyšší soutěži poté, co ve čtvrtém finále otočil...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Chrudim - Nejvyrovnanější finálová série za poslední roky se blíží do svého konce! A nebo ne? To je otázka, kterou si před čtvrtým utkáním mezi FK...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Teplice - Velmi důležité vítězství si ve třetím finálovém střetnutí připsali futsalisté Chrudimi, kteří na palubovce Teplic vyrukovali s fantastickou...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - Chrudim může slavit! Bez ztráty jediného zápasu se podařilo svěřencům trenérů Daniela a Bartuška obhájit titul a připsat na konto ERA-...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Teplice - Po středeční výhře na vlastní palubovce se série přesunula do Teplic. Balticflora sice předvedla o poznání lepší výkon, po vlastních...Celý článek »
vydáno před 2 roky 30 týdnů
Chrudim - Do posledního místečka zaplněná chrudimská sportovní hala viděla velkolepé utkání. Sparta Praha si v Chrudimi vypracovala tříbrankové...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Lovosice - Na domácí penaltové vítězství dokázali futsalisté Chrudimi zvítězit i v Lovosicích a jsou jen krok od finále! Druhý semifinálový bod...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim - Futsalisté Chrudimi zvládli ve středu druhé vystoupení ve vyřazovacích bojích, v Brně zvítězili 5:1 a jsou krůček od postupu do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Praha - Porážka ze druhého finálového vystoupení ve slavistickém Edenu se neopakovala, chrudimský šampion mohl znovu slavit! Proti domácí Slavii si...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim - Třetí finálové utkání mělo v chrudimské sportovní hale úžasnou diváckou kulisu, v taktické bitvě se tentokrát daleko více dařilo...Celý článek »