Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Během letních měsíců informovaly Chrudimské noviny o zeleni v ulici Dr. Milady Horákové, přesněji ve svahu pod nemocnicí. Právě tady keře...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 4 dny
Chrudim – Nadšenci to vyřešili po svém a navzdory návštěvnímu řádu se na ploše určené pro ježdění rozmáhají nápisy začínajících sprejerů. Po měsících...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Chrudim – Sportovní areály města Chrudim vykázaly v minulém roce kladný hospodářský výsledek. Rozpočet ale zatěžovaly i zbytečně vynaložené náklady....Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Chrudim – Městská rada vzala v pondělí na vědomí informace o hospodaření Sportovních areálů města Chrudim, které se podle slov starosty vrátily do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Když byla minulý pátek v Chrudimi ještě pouť, atrakce nakonec zely prázdnotou, zatímco skatepark byl plný. Na dodržování provozního řádu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Nejzásadnější problém posledních třech měsíců se intenzivně řešil kvůli nečekaným přírodním silám, které se naplno projevily mimo jiné na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Měla to být velkolepá ukázka budovatelského nadšení nového vedení radnice. Ne, řeč není o parkovacím domě na Moravově zahradě. Řeč není ani...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Sportovní areály města Chrudim po konzultaci s odborem správy majetku se pokoušejí opětovně prodat starý skatepark před jeho odvozem...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim – Starý skatepark je jako časovaná bomba, kterou začali politici řešit na poslední chvíli, když už je za pět minut dvanáct. Měl nejdříve bez...Celý článek »
vydáno před 3 roky 11 týdnů
Chrudim – „Neberte nám saunu,“ říkají ženy, které rády využívají této služby poskytované Sportovními areály města Chrudim. Ve hře je totiž varianta,...Celý článek »