Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 48 týdnů 2 dny
Chrudim – V pátek 1. července můžete během dne zhlédnout několik loutkových představení a v 19 hodin se připojit k loutkářskému...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Připravte se na Loutkářský průvod s Divadlem Kvelb, který se vydá ve čtvrtek 1. července v 19 hodin od Chrudimské besedy (Regionální...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Dvě tradiční akce jsou symbolem léta v druhém největším městě Pardubického kraje. Letní prázdniny otevírá Loutkářská Chrudim, láme je na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 36 týdnů
Chrudim – Přestože se minulé vedení města s diskutabilními výsledky snažilo o zatraktivnění východočeských Athén v očích turistů, příliš pozitivních...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - Na Resselově náměstí se i v úterý 2. července v 19 hodin koncertuje. Očekávaným hostem bude Věra Martinová s kapelou. Tato...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim - V rámci Loutkářského festivalu na Resselově náměstí vystoupí v pondělí 1. července v 19 hodin zpěvák Honza křížek se skupinou....Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Chrudim – Děti slaví a rodiče jistě s nimi. Konec školního roku je tu, začínají dva měsíce letních prázdnin. Utečou, jako voda. Před dvěma měsíci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Chrudim - V sobotu odpoledne 29. června přibližně v 15 hodin prochází městem tradiční loutkářský štrúdl. Tematicky naladěni se můžete k...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim – Loutkářská Chrudim je festival, s nímž si město poněkud neví rady. Každý totiž ví, že primárně jde o akci „loutkáři loutkářům“ a veřejnost...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek 5. července ve 14 hodin odpoledne vypukne v prostorách kolem Divadla Karla Pippicha tradiční loutkářská pouť. Zábavného...Celý článek »