Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 5 let 19 týdnů
Dolany - V uvedené obci u Pardubic se v sobotu 13. června konalo celostátní setkání obcí s názvem „Dolany“. Poznamenala ho však traguická...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Bojanov - V sobotu před pátou hodinou ranní přijali hasiči prostřednictvím tísňové linky oznámení o tom, že do místního náhonu spadl muž. Na...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Přelouč/Mělice - Hladina přírodního koupaliště na Pardubicku se dnes časně ráno zavřela nad 19letým mladíkem. Společně se svým kamarádem se rozhodli...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Staré Ždánice - Pardubičtí hasiči a potápěči byli přivoláni v sobotu v 15.55 hodin k písníku Oplatil nedaleko této obce na Pardubicku, kde se v...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 5 dnů
Přelouč/Polička – Na oddělení hematologie fakultní nemocnice v Hradci Králové je od neděle 9. srpna hospitalizovaná na jednotce intenzivní péče Lucka...Celý článek »
vydáno před 4 roky 4 týdny
Pardubice/HradecKrálové - Řídící výbor ITI Hradecko-pardubické aglomerace minulý týden schválil vypsání výzev za 1,24 miliardy korun z Integrovaného...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Přelouč - Již druhým rokem dochází do Domova u fontány obyvatelé chráněného bydlení Domova pod Kuňkou, aby si zde osvojili základní pracovní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Přelouč - Konec partnerského vztahu se nejspíš rozhodl řešit po svém 40letý místní muž Podle policejní mluvčí Evy Maturové nejdřív přislíbil hlídání...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Přelouč/Chrudim - V půl sedmé ráno přijali policisté přes linku 158 neobvyklé oznámení. V Přelouči měly mezi auty poblíž křižovatky řízené...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Lázně Bohdaneč - V pátek v 8.27 hodin vyráželi pardubičtí hasiči k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici směrem na Staré Ždánice...Celý článek »