Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim – Mnozí Chrudimáci to doslova obrečeli, jiní kvitovali s povděkem. Světská část místní proslavené Salvátorské pouti letos nebude. Poslední...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 9 hodin
Chrudim – Jak asi bude vypadat letošní pouť? Budou pořadatelé nabízet u vstupu dětem chůdy, aby z pouti také něco měly, nebo se vše zvrhne jako v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – V sobotu večer řešili strážníci oznámení o napadení na Resselově náměstí. Jak to bylo ve skutečnosti a co za to, bude muset rozhodnout až...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Kdo má raději pohodu, upřednostňuje slušnost, pořádek a duchovní hodnoty, tomu se líbilo více na náměstí na atrakcích Lagronů. Ti, kdo ke...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – „Já ty nuly mám tak rád,“ napsal šestého července na svůj facebook starosta města František Pilný (ANO 2011). Nenarážel na své kolegy ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 30 týdnů
Podobně absurdní situaci by nevymyslel ani mistr absurdního dramatu, bývalý, všemi milovaný prezident Václav Havel.Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – Včera dopoledne se konalo slavnostního otevření nových kancelářských prostor pro pracovníky pečovatelské služby a osobní asistence....Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Chrudim – Málokterý kněz Katolické církve si může říct, že na místě, kde zrovna slouží, zůstane až do smrti. Biskupové, nadřízení kněží, s faráři i...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Dvě tradiční akce jsou symbolem léta v druhém největším městě Pardubického kraje. Letní prázdniny otevírá Loutkářská Chrudim, láme je na...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Pořadatelé tradičního Chrudimského Silvestra se snaží zachránit Chrudimskou pouť 2020. Vedení města Chrudim oznámilo, že se pouť v...Celý článek »