Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Skuteč – Různorodá práce v terénu, neustále se měnící okolnosti, záchrana zvířat nebo školení dětí. I to je jejich práce. S očekáváním už skoro rok...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Proseč - Skutečští strážníci přijali v odpoledních hodinách oznámení o jisté ženě, která sedí v cizím autě. Žena se měla projevovat doslova...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Skuteč - Zdejší městská policie se rozhodla pořídit si nové auto. Po úvaze se do užšího výběru dostaly: Dacia Duster 4x4, 1.6 16V, 77kW,  ...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Luže - Bílé auto značky Ford s přívěsem naloženým kládami neuniklo pozornosti skutečských strážníků, když po 22. hodině projíždělo kolem nich. Poté,...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Luže - Skutečští strážníci si při sobotní pěší hlídkové činnosti ve městě všimli ve 21.20 hodin tří dospělých osob houpajících se na dětském hřišti v...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Luže - V pondělí po poledni byli strážníci skutečské městské policie upozorněni na čtveřici chlapíků, kteří na tamním náměstí měli oslovovat...Celý článek »
vydáno před 7 let 45 týdnů
Skuteč - V sobotu v půl deváté ráno objevili strážníci zdejší městské policie v ulici Boženy Němcové zatoulaného psa. „Pes byl hlídkou...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Luže/Bělá - V pondělí v 01.40 hodin narazila hlídka Městské policie Skuteč ve zmiňované části města Luže na bezdomovce, který se usídlil v...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Skuteč - Počátkem listopadu bude každý strážník zdejší městské policie vybaven ve službě minikamerou. Bude ji nosit na svém oděvu, aby mohla v ...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Luže - Ve středu po půl deváté dopoledne vyráželi profesionální i dobrovolní hasiči k dopravní nehodě, při níž se u zmiňovaného města střetl...Celý článek »