Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 37 týdnů 5 dnů
Choltice – V úterý 16. června se koná ve venkovních prostorách Zámecké restaurace v Cholticích akce zaměřená na spojení turistiky s osvětou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Kameničky/Hlinsko - V sobotu 13. dubna v 10 hodin se na parkovišti u hasičárny sejdou všichni, kteří chtějí strávit tento den výpravou Železnými...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Heřmanův Městec - V areálu rekreačního centra Konopáč se ve dnech 19. až 20. září koná již 19. ročník Babího léta na Železných horách. Prodejní...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Heřmanův Městec - Ve středu 13. března v 18 hodin pořádá Společnost přátel Železných hor besedu s ukázkami ze sbírek pohlednic. Večerem v...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Turkovice - V obecním pohostinství v obci Turkovice se 16. června od 13.00 hodin koná hudební přehlídka hráčů na harmoniku Turkovická...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Mladotice/Žlebské Chvalovice - Od 19. do 22. dubna se v odehrají v Mladotickém mlýně a v pivovaru v Žlebských Chvalovicích na Ronovsku Dny...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 den
Heřmanův Městec - Na zasedání hodnotící certifikační komise regionálního značení „Železné hory regionální produkt®“, které se konalo v Heřmanově...Celý článek »