Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim - Přímo „pod nosem“ místní politické a úřednické elitě se objevil nedostatek, který už několik měsíců kazí pohled na jednu z dominant...Celý článek »
vydáno před 7 let 25 týdnů
Chrudim - Věžička Staré radnice na Resselově náměstí musela být narovnána. Její rekonstrukce začala přitom už před měsícem opravou poškozeného...Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Chrudim - Čtenáři Chrudimských novin se vyznačují pohotovostí a zajímavými náměty. Jeden takový dorazil do redakce začátkem září a šlo o ...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 6 dnů
Chrudim – S veřejnými zakázkami, které zadává město a další instituce místní samosprávy, je to těžké. Ukázkovým příkladem zůstává výstavba skateparku...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 5 dnů
Chrudim – Stará radnice na Resselově náměstí není v nejlepší kondici. Jejímu stavu rozhodně nepřispívá umístění „velitelství“ městské policie do...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 1 den
Dana Pavlasová se věnuje hodinářství od začátku sedmdesátých let. Pochází z malé vesničky Rusava na Moravě, u Bystřice pod Hostýnem a do Čech ji...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Chrudim – Solit chodníky i silnice se zdá být nejsnazší cestou k odstranění napadaného sněhu a náledí. Chrudim se před několika lety vydala cestou...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 6 dnů
Chrudim – O vizuálním smogu, kterým je nejen centrum města prakticky zamořeno, Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Mezi své priority...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 1 den
Poslední listopadovou nedělí nám začal adventní čas. Doba přípravy na nejmilovanější svátky v roce, letos poněkud rozpačitě slavené Vánoce. Tradičně...Celý článek »