Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – Některé události, jež musí republiková, respektive městská policie řešit, jako by vypadly z oblíbených filmů. Nedávno „stáťáci“ lapili...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Chrudim - Dne 22. ledna 2017 zastavili a kontrolovali policisté v Chrudimi pětašedesátiletého řidiče osobního vozu Ford. Dopravního přestupku se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 15 týdnů
Chrudim – V Chrudimi byla přestěhována zkušební místnost ze Široké ulice do budovy městského úřadu. Od 7. listopadu jsou žadatelé o...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Pardubice - Strážníkům volala obyvatelka domu, že v místě, kde bydlí, se ozývá naléhavé ženské volání o pomoc. Jak se ukázalo, dotyčnou měla být...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Pardubice - Na tísňovou linku 156 se o půl čtvrté ráno obrátil pracovník ostrahy s tím, že pozoruje mladíka v bílém svetru, který na...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie se i nadále a stále častěji setkávají s podomními prodejci, kteří nabízejí nové smlouvy na energii. Ne...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Pardubice - Policisté z pohotovostně eskortního oddělení před devátou hodinou ranní zastavili v ulici Družby v krajském městě řidiče, který jel...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Pardubice - Strážníci se během jediného dne potýkali se zloději, kteří v pěti případech kradli v obchodech.Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Slatiňany/Kunčí - V pondělí před třetí hodinou ranní vyrážely složky integrovaného záchranného systému k havárii osobního auta značky BMW. To...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 týdnů
Pardubice - Po tísňové lince 156 přijali strážníci oznámení na dva mládence, kteří měli v ulici K Vápence přelézt plot a pohybovat se na...Celý článek »