Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 40 týdnů
Není to tak dávno, co jsme ze všech stran, především těch veřejných, slyšeli ujišťování o všem možném a nemožném. O tom nemožném především. Slibovat...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Od otevření první části obchvatu si mnozí slibovali ulehčení dopravě v krizových částech města. Ne všechny sny a tužby však došly svého...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - „V jakém stavu je stavba druhé části obchvatu,“ ptají se v této době všichni ti, kdo dobře vědí, že již v květnu měl být hotov nový posudek...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Nevím, jestli jste také cítili to obrovské zklamání z chování našeho nejvyššího ústavního činitele. Já docela ano, ale chápu, že mnozí už ani ne....Celý článek »
vydáno před 6 let 18 týdnů
Chrudim - Na základě usnesení desátého jednání Bezpečnostní rady Pardubického kraje ze dne 18. dubna 2016, bylo v úterý 27. září 2016 provedeno...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Pardubice - Plynulosti a bezpečnosti dopravy v Pardubicích má napomoci projekt inteligentního řízení dopravy. Projekt, na který chce město čerpat...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Chrudim - Odpolední špička v Pardubické ulici připomíná stavem dopravy doby, kdy první část obchvatu města ještě neexistovala. Zdánlivě se tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Chrudim - Otevření sjezdu u místní části Medlešice se blíží. Silničáři momentálně finišují s výstavbou kruhového objezdu, jenž bude plnit roli...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Od pondělí 25. dubna do 12. června je uzavřena stará cesta do Pardubic přes místní část Medlešice. Silničáři zde budou stavět nový kruhový...Celý článek »
vydáno před 6 let 42 týdny
Chrudim - První část obchvatu města je dokončena, se stavbou dalších částí by se mělo pokračovat nejpozději v roce 2018. Jedním z nejdiskutovanějších...Celý článek »