Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 5 týdnů
Chrudim – Poté, co na funkci kronikáře rezignoval bývalý šéf chrudimského okresního archivu Jiří Šulc, stála radnice před nelehkým úkolem. Úředníci a...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Koncem minulého roku bylo jasno v otázce, která trápila nejen odbornou veřejnost. Na místě kronikáře nahradila bývalého šéfa Okresního...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Chrudim – Rok se s rokem sešel a město musí hledat nového kronikáře. Takřka na měsíc přesně rezignovala kronikářka Jana Stejskalová, která ve funkci...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Chrudim - Nová kronikářka města Jana Stejskalová, která převzala tuto prestižní funkci po odstoupivším Ivo Šulcovi, odvádí svou práci na jedničku....Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Poté, co byl bývalý ředitel Okresního státního archivu Chrudim Ivo Šulc "převelen" a stal se šéfem nadřízeného archivu v Zámrsku,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 29 týdnů
Chrudim – Nová pravidla o ochraně osobních údajů začínají v důsledcích působit dokonale absurdně. Nejpilnější chrudimský kameraman a fotograf...Celý článek »
vydáno před 4 roky 44 týdny
Chrudim – Kulturní veřejnost žije v těchto dnech jednou událostí, která by měla napravit trošku pošramocený obraz Athén východních Čech. Většina...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - Oblíbený ředitel zdejšího Státního okresního archivu Ivo Šulc končí ve své funkci. Chrudimák, který svými odbornými pracemi, ale především...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Virtuální svět teď ovládl nový fenomén. Na facebooku v minulých dnech vznikla komunita obyvatel města, která sdílí a komentuje staré...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Dlouholetá práce na nové publikaci, která se věnuje historii a zároveň současnosti města, je u konce. Slavnostní křest knihy "Chrudim, jak...Celý článek »