Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Poté, co se Chrudimské noviny začaly zajímat o potenciální nebezpečí hrozící chodcům na Kopanici od padajících pískovcových bloků, „...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Jakým způsobem řešit vandalismus ve veřejném prostoru? Zdaleka nejde jen o vulgární nápisy na zdech Na Kopanici. Často dochází také k...Celý článek »
vydáno před 2 roky 2 týdny
Chrudim – Nedávný případ „znesvěcené“ zdi Na Kopanici jen nechal vyhřeznout daleko vážnější místní problém. Tím je dlouhou dobu neuklízený nepořádek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Čas od času se objeví skutek, který „nadzvedne“ všechny slušné a pořádkumilovné Chrudimáky ze židlí. Jednou je to černá skládka v lesíku u...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Obyvatelé města se obvykle vyznačují velmi úzkým vztahem k jeho historickému a kulturnímu dědictví. Chrudimáci jsou svým „patriotismem“...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Vyřešit neutěšenou situaci majetku, jenž působí problémy a komplikace druhým, se teď rozhodla seniorka vlastnící dnes již pověstnou zeď nad...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim - Ulice Na Kopanici byla opět otevřena. Poté, co se A-Z Prezip v bleskovém termínu realizoval výstavbou zábran, došlo i na odstranění plotů a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim - Velký zájem vyvolala informace o havarijním stavu ulice Na Kopanici. Chrudimské noviny toto téma otevřely jako první a po jejich upozornění...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Pardubice - Hromada kamení na třídě Míru přilákala opilou ženu, která se pak rovnou vrhla do jejich házení po kolemjdoucích. Rozvášněnou ženu měl tu...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Dnes téměř hodinu po půlnoci naléhavě žádala o pomoc strážníky žena bydlící Na Kopanici. Uvedla jim, že je se synem sama doma a viděla, jak...Celý článek »