Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve spolupráci...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Seč – Hasiči i policisté na Velký pátek rozhodně neměli klidnou službu. Na nepozornost při lovu ryb doplatil jeden rybář na Sečské přehradě, který se...Celý článek »
vydáno před 6 let 15 týdnů
Seč – Až do začátku listopadu musejí řidiči počítat s dopravními komplikacemi přímo na koruně hráze sečské přehrady. Vzhledem k průzkumu tělesa hráze...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Seč - Sečská přehrada ve východních Čechách není jen místo pro plavání, turistiku a rybolov v krásné přírodě, ale také okouzlující ráj Železných hor...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Dalšího nemravu, který podle všeho nepochopil, jak se chovat k vyženěné dceři, dopadli místní kriminalisté. Muž z Chrudimska se mohl...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Vyřídit si účty s místními policisty se rozhodl jeden z místních výtečníků. Poté, co mu v loňském roce soud napařil dvouletou podmínku za...Celý článek »
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim/Slatiňany - Nechávat bez dozoru otevřenou kancelář se nevyplácí. A dvakrát ne, když má člověk v trezoru schovanou ne zrovna malou finanční...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Alkohol za volant nepatří. To ví každý, kdo řidičský průkaz má a spoléhá na to i každý, kdo ho nevlastní. Chrudimští dopravní policisté...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Chrudim - Další smažku vyhmátli republikoví policisté. V průběhu banální dopravní kontroly v neděli 13. března se dopravákům zdálo cosi podivného na...Celý článek »