Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 2 roky 1 týden
Pardubice - Dostupnost služeb a transparentnost úřadu vynesly pardubickému magistrátu první místo v anketě ministerstva vnitra o nejpřívětivější úřad...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Chrudim – Nové schody pod Myší dírou nedají obyvatelům města spát. Většina z nich se však s novou podobou stezky spojující „Tmavou fortnu“ s...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Nedávno jsme s kamarádem probírali, jak si často nevšímáme drobných věcí kolem sebe. Žijeme ve stále větším chvatu. Téměř všichni se vymlouvají na...Celý článek »
vydáno před 5 let 18 týdnů
Chrudim - Nejsledovanější anketou čtenářů Chrudimských novin byla v roce 2015 anketa pod názvem "Je rok po volbách. Kdo z vedení radnice je za tu...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - Mimořádné parlamentní volby se nezadržitelně blíží a spolu s tím vrcholí i předvolební kampaň, do které mnohé strany i ...Celý článek »
vydáno před 8 let 11 týdnů
Chrudim - Městské kino, které už od loňského října kvůli zastaralé technice nepromítá, se možná dočká ještě letos digitalizace. Alespoň je o tom...Celý článek »
vydáno před 8 let 13 týdnů
Chrudim - Výmoly a díry v silnicích komplikují v současnosti životy řidičům. Stačí totiž chvilka nepozornosti a pneumatiky aut se poroučí s...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Vánoční čas je podle ankety našich čtenářů nejkrásnější pro svoji sváteční atmosféru, jiní zase dodávají, že Vánoce mají...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Schránky obyvatel rodinných domků zaplaví co nevidět letáky s dotazníkem. Město by rádo zjistilo, zda bude mezi obyvateli zájem o...Celý článek »