Chrudimské noviny

Dnes: -5°C
Zítra: -4°C
Pozítří: -6°C
vydáno před 18 týdnů 3 dny
Chrudim/Hlinsko – Začátkem září se v jedné z hlineckých hospod konala schůze Pirátů z MS Chrudimsko. Neřešily se zde však jen blížící se volby do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Chrudim – Zdejší městský úřad byl Ministerstvem vnitra České republiky opět vyhodnocen jako jeden z nejlepších ze 14 úřadů obcí s rozšířenou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Před letošními komunálními volbami se zdá, jako by snad volič neměl jinou možnost, než volit hnutí, které na něj vykukuje z většiny plakátů...Celý článek »
vydáno před 3 roky 20 hodin
Chrudim – Strážníci městské policie nemají lehkou práci. Možná i to je důvodem, proč se zájemci do jejich řad příliš nehrnou a město musí průběžně...Celý článek »
vydáno před 3 roky 29 týdnů
Chrudim – Rekonstrukce budovy číslo popisné 77 na Resselově náměstí, kde sídlí nejužší vedení města, je v plném proudu. Na posledním jednání...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - Centrum města, konkrétně Resselovo náměstí, prochází v posledních týdnech celou řadou oprav a rekonstrukcí. Nového ciferníku se tak dočkaly...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Chrudim - Činnost energetického manažera, tedy úředníka, který má vyhledávat skulinky v hospodaření města s vodou, elektřinou a plynem, přináší své...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - O paktu starostů a primátorů, k němuž se chce místní radnice připojit, Chrudimské noviny už informovaly. Nejtvrdšími kritiky této akce jsou...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Chrudim - S novým rokem 2015 přichází opět další zvýšení počtu městských úředníků. Armádu sedící v kancelářích v Pardubické ulici totiž posílí...Celý článek »
vydáno před 6 let 40 týdnů
Chrudim - Část lip v Nerudově ulici se podařilo radnici úspěšně zlikvidovat, kmeny byly vzápětí odvezeny do parku Střelnice, kde poslouží...Celý článek »