Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 6 dnů 12 hodin
Pardubický kraj – Už na posledním jednání krajského zastupitelstva se radní Pardubického kraje Miroslav Krčil vyjádřil o podpoře venkovských prodejen...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – V rámci krajských dožínek proběhl na Pernštýnském a Komenského náměstí už patnáctý ročník soutěže MLS Pardubického kraje,...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 1 den
Chrast – Nádvoří a okolí chrasteckého zámku ožívá v sobotu akcí s hudebním doprovodem pod názvem Slavnosti medu a jablek. Na místě panuje pohodová...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 4 dny
Pardubice – Když skončila zbraňová amnestie, vyzvali ve Východočeském muzeu v Pardubicích, aby si s sebou na akci vzali návštěvníci svoje historické...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Pardubice – Východočeské muzeum v Pardubicích a Zámek Pardubice čekají velké změny. V pondělí 7. ledna 2019 odstartoval rozsáhlý projekt...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Pardubice – Renesanční zámek v majetku Pardubického kraje stále ještě nemůže naplno rozvinout svůj turistický a společenský potenciál...Celý článek »
vydáno před 5 let 19 hodin
Pardubice – Pardubický kraj se bude ucházet o více než 200 milionovou dotaci pro Zámek Pardubice. Ten patří mezi padesát nejvýznamnějších...Celý článek »
vydáno před 5 let 10 týdnů
Pardubice - Po staletí nikdo netušil, že se v podzemí Zámku Pardubice skrývá pokladnice. Masivní truhlici z hrubě tesaných fošen...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Pardubice - Je libo cibulový bochník nebo hovězí rump steak? V tomto duchu se v sobotu na závodišti neslo vyhlášení jubilejního 10. ročníku...Celý článek »
vydáno před 5 let 12 týdnů
Pardubice - Zástupce Pardubického kraje, Města Pardubice a Východočeského muzea sezval dnes na společné jednání první náměstek hejtmana Roman Línek (...Celý článek »