Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Chrudim - Vyřazovací boje skončily pro chrudimské basketbalisty v nejkratším možném čase. Již ve čtvrtfinále totiž v dvojzápase proti Holicím roli...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim - Dvě domácí utkání chrudimských basketbalistů přinesla po jednom vítězství a jedné porážce. Proti Vysoké nad Labem svěřenci trenéra Popelky...Celý článek »
vydáno před 2 roky 26 týdnů
Česká Třebová - Hokejbalisté z Heřmanova Městce na úvodní jarní vysokou výhru navázat nedokázali, na horké půdě České Třebové se jim ani jednou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Chrudimští basketbalisté zvládli domácí vystoupení proti Kutné Hoře a Poděbradům a i přesto, že se v zápasech, kde byli favority, poměrně...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Chrudim - Skvělá sezóna chrudimského DARRENu i nadále pokračuje. Po vítězství základní části 2. ligy skupiny B se naši basketbalisté vydali do play-...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Poděbrady/Chrudim - Basketbalisté Chrudimi o posledním víkendu dokonale zvládli dvě náročná utkání, díky vítězství nad Poděbrady a Kutnou Horou se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Trutnov/Vysoká nad Labem - Chrudimským basketbalistům se ve druhé lize daří, o posledním víkendu si hravě poradili s dvojicí soupeřů na jejich...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Pardubice - Před basketbalovou halou v ulici V Ráji začala revitalizace celé lokality. Do konce prázdnin zde budou hotové stavební úpravy komunikace...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Jste fanoušek sportu jménem basketbal? Zpozorněte, proto tento článek patří přímo vám. Chrudimská hala totiž uvidí jeden zápas nejvyšší...Celý článek »
vydáno před 9 let 14 týdnů
Chrudim - Nevyhovující stadiony. Právě na tomto faktu ztroskotal sen chrudimských fotbalistů na druhou nejvyšší soutěž v České republice. Co přesně...Celý článek »