Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 8 let 22 týdny
Chrudim - Schválení prodeje Charvátovy vily vyvolalo očekávanou odezvu u hlavního odpůrce této akce Jiljího Hoferici. Ten si totiž zanedbaný dům na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 45 týdnů
Chrudim – Známý místní notář a regionální historik JUDr. Jiří Charvát by se v těchto dnech dožil 105 let. Při této příležitosti zástupci města...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Když se dva novináři perou, čtenář se obvykle směje. Intuitivně totiž tuší, že psát o konkurenci se nemá, výsledek je nejistý, kontraproduktivní....Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim – Jiljí Hoferica je osobností, která ve městě pomalu upadá v zapomnění. Svého času na sebe upozornil sporem o známou „Charvátovu vilu“ a také...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - Koncem měsíce února se v redakci Chrudimských novin udály velké změny. Redakční tým opustil zkušený žurnalista Roman Zahrádka, který se...Celý článek »
vydáno před 8 let 23 týdny
Chrudim - Štěstí se konečně usmálo na chrudimskou radnici, které se s pomocí realitních makléřů podařilo prodat dvě ze tří dosud...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Radnice pokračuje v prodeji svých domů, které dlouhé roky chátraly a zoufale hledaly nové majitele. Po nemovitosti v Poděbradově...Celý článek »
vydáno před 8 let 39 týdnů
Chrudim - Zájemci o koupi Charvátovy vily se nehrnou, a tak se radnice rozhodla nevyužitou nemovitost, která už několik let chátrá, podstatně...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Rok se skoro sešel s rokem a i mně nezbývá, než hodnotit a rozvažovat. Analytická mysl plesá, protože co je krásnějšího, než rozebírat...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Charvátova vila, kterou Chrudim získala v roce 2010 do svého vlastnictví, zeje po celou dobu prázdnotou, a to přesto, že se...Celý článek »