Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 týdny 5 dnů
Chrudim – Odbilo čtvrt na dvanáct, když do Bowling baru Stromovka musela v pátek vtrhnout hlídka městské policie, aby učinila přítrž agresivnímu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim - Komisař chrudimské kriminální služby zahájil trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže z Chrudimska. Muž se měl dopustit jednoho...Celý článek »
vydáno před 3 roky 30 týdnů
Chrudim – Když vám zaměstnavatel neplatí to, co by měl, lze situaci řešit několika způsoby. Ten nejméně vhodný zvolil chlapík pracující v jedné z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim – Naivita některých „zločinců“ je do nebe volající. Místní kriminálka se tak teď musí zabývat případem jak ze špatné filmové komedie. Chlapík...Celý článek »
vydáno před 5 let 49 týdnů
Chrudim - Zdejší policie aktuálně stíhá 33letého obchodního manažera v jedné společnosti sídlící v Praze.Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Pardubice - Faktura za roznos letáků, které nikdy nikdo neviděl. Vyúčtování ozvučení na vernisáži, kde přitom žádný zvukař nebyl. To je jen nepatrná...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Hlinsko - Zdejší policie se aktuálně zabývá případem zpronevěry. Podezřelý 39letý muž nasliboval nejmenované firmě provedení pracovní činnosti na...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Hlinsko - V jednom z hlineckých barů byla jako barmanka zaměstnaná 18letá slečna. Se svým zaměstnavatelem měla podepsanou dohodu o hmotné...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Pardubice - Strážníci přijali prostřednictvím tísňové linky stížnost barmana, který uvedl, že ho měl napadnout jeden z přítomných hostů. „...Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Pardubice - Krátce po čtvrté hodině ranní došlo k napadení obsluhy v jednom z místních barů. Napadený byl převezen záchrannou službou...Celý článek »