Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 9 let 38 týdnů
Chrudim - Postrach mnoha zdejších seniorů je konečně za mřížemi. Kriminálka totiž dopadla po usilovné několikaměsíční práci 38letého muže z Litoměřic...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Chrudim – Většina místních supermarketů nepříliš úspěšně bojuje s parkováním aut těch řidičů, kteří současně nejsou i zákazníky daného obchodu....Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Chrudim – „Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne“. O pravdivosti tohoto rčení se nyní přesvědčil třiadvacetiletý mladík, který...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim – Pardubicko a s ním i Chrudimsko bývalo v minulých dobách těsně spjato s výrobou perníku. Tato tradice platí dodnes. Jen místo perníkových...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Kdo by neznal „doktora Blažka“, tedy muže, jenž pod nejrůznějšími záminkami loudí peníze na benzín. Kdo by také neznal partičku Rumunů,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim – Rozsáhlou síť podvodníka, jenž operoval jak na Chrudimsku, tak na Slovensku, odkryli převážně policisté z chrudimské hospodářské kriminálky...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Podvodník na útěku, policisté v pohotovosti. Místní kriminalisté pátrají po výtečníkovi, který nasliboval hory doly, inkasoval zálohy a...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - Drobná zlodějinka, která pravděpodobně prochází celé řadě lidí a nikdy se na ni nepřijde. V současné době si však chrudimská kriminálka...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Pardubice/Chrudim - Nezaměstnanost v Pardubickém kraji činila v lednu 5,5 procenta a zvýšila se za poslední měsíc o čtyři desetiny procenta. Bez...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim - Zdejší kriminálka aktuálně stíhá dvojici podvodníků ve věku 53 a 45 let, kteří chtěli „lacino“ přijít k úvěru 600 tisíc korun. Jejich...Celý článek »