Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 44 týdny 4 dny
Chrudim – Rodný dům nejvýznamnějšího chrudimského rodáka je první realizací, kde se město snaží aktivně přispět ke kultivaci reklamních označení...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Slavných rodáků a osobností těsně spjatých s historií města lze jmenovat opravdu hodně. Vedení radnice na ně myslí, a pravidelně proto...Celý článek »
vydáno před 2 roky 15 týdnů
Chrudim – Zatímco demolici historicky bezcenného mlýna pod Kopanicí část veřejnosti „obrečela“ a do dnešních dní se s ní nehodlá smířit, faktická...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim - Regionální muzeum Chrudim hostí od tohoto týdne putovní výstavu s názvem Fenomén Igráček. Ta seznámí návštěvníky s historií a...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim - Město zrestaurovalo hrob svého slavného rodáka Jana Nepomuka Štěpánka, významné osobnosti českého národního obrození. Oprava hrobu na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 32 týdny
Chrudim – Funerální turistika zažívá v posledních letech nebývalý rozkvět. Lidé rádi cestují k hrobům velikánů a známých osobností, města proto...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – V oblasti funerální zažívá v poslední době město nebývalý rozkvět. Není to tak dávno, co nechala radnice ukázkově zrestaurovat pohřebiště z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Každému z nás se jistě stalo, že si jen tak vykračoval po ulici, mrknul na krásné tenistky prohánějící míčky na antuce a než se nadál, jeho...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek 29. června 2017 o půl jedenácté před sochou Josefa Ressela startuje zahájení projektu Josef Ressel – český vynálezce, který...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim – Jak již Chrudimské noviny informovaly, město začalo uvažovat o adopci hrobu další význačné místní osobnosti. Místo posledního odpočinu...Celý článek »