Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 2 roky 50 týdnů
Chrudim – V neděli oslaví svůj svátek všichni Martinové. Jejich svatý patron letos v našich krajích rozhodně na bílém koni nepřijede. To však...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 11 hodin
Hrochův Týnec – Akce letošních Zámeckých vinných schodů, které se tentokrát odehrají v útulné, nedávno zrekonstruované měštanské restauraci v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – Školní rok nám úspěšně začal, děti prozatím chodí do vzdělávacích ústavů – než je strana a vláda opět pozavírá, protože se blíží chřipková...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – S největší pravděpodobností letos svatý Martin na bílém koni nepřijede. Tradice svatomartinských hus je však zcela neodvislá od případné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim – Komu jinému může patřit následující víkend, než nositeli jména boha války Marta? Ano, letos snad, možná, doufejme přijede svatý Martin na...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Chrudim - Víkend, který už klepe na dveře, je na nejrůznější akce neobyčejně chudý. Přesto je ale jedna věc jasná - v neděli 11. listopadu...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Praha - V pořadu Marka Ebena na plovárně vyprávěl o víně Prof. MUDr. Milan Šamánek, DrSc., F.E.S.C., pediatr specializující se na obor kardiologie....Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Praha - Host pořadu ČT 2 Na plovárně Milan Šamánek vypráví Marku Ebenovi o pití vína ... Celý článek »