Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 3 roky 12 týdnů
Chrudim - V době letních dovolených, kdy lidé opouštějí své domovy, se domy či byty mohou stát terčem zlodějů. Městská policie Chrudim v rámci...Celý článek »
vydáno před 3 roky 17 týdnů
Chrudim – Velká parkoviště na chrudimských sídlištích s sebou přinášejí celou řadu problémů. Čas od času tu někdo „škrábne“ auto sousedovi neúmyslně...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Řádění rumunských band, není pro obyvatele města ničím neznámým. Před rokem s nimi udělal nemilou zkušenost jeden z Chrudimáků, kterého...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
Chrudim – Pondělí 3. října nebylo jen dnem, v němž strážníci rozdali pár parkovaček, ale také datem, v němž se uskutečnila velkolepá honička se...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Sezemice - Profesionální hasiči z Pardubic a dále dobrovolní hasiči z Rábů, Sezemic a Dašic vyráželi v úterý v půl jedenácté...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Chrudim - Návštěva městských lesů s vozíkem za autem a následná nakládka vytěženého dřeva se teď může všem nenechavcům pěkně vymstít. Moderní...Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Třemošnice - Policistům zdejšího oddělení se zadařilo, když se jim povedlo lapit tři cizince ve věku od 21 do 30 let. Ti měli v merku hlavně cizí měď...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Chrudim - V minulých dnech zahájil zdejší policejní komisař trestní stíhání tří mužů ve věku 19, 25 a 27 let. Převážně jim je přičítána...Celý článek »
vydáno před 7 let 40 týdnů
Pardubice - Policistům se podařilo zadržet tři zloděje ve věku od 19 do 37 let, kteří mají na svědomí přes stovku „vloupaček“ do sklepních kójí....Celý článek »
vydáno před 8 let 6 dnů
Slatiňany - Ve čtvrtek v 06.59 hodin mířily do zmiňovaného města čtyři hasičské jednotky likvidovat požár, k němuž došlo ve sklepě jednoho z...Celý článek »