Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 roky 44 týdny
Na Pražském hradě skončila výstava českých korunovačních klenotů. Za týden ji navštívilo více než 32000 diváků. Při minulé to bylo 42000, trvala ale...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 6 dnů
Rozhovor v časopise Přítomnost s MUDr. Janem Hnízdilem, moderuje MUDr. Martin Jan Stránský    MJS Půjdu rovnou trošku do tvrdého. Jste...Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Reflex - Prestižní americký časopis Foreign Policy zveřejnil text Kristofera Harrisona o vlivu Vladimira Putina na českou politiku....Celý článek »
vydáno před 3 roky 34 týdny
Vážený pane prezidente Miloši,Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Kolegium paměti národa.cz  -  "Miloš Zeman začátkem června prohlásil, že nevyhoví návrhu Senátu PČR, aby během státního svátku 28. října...Celý článek »
vydáno před 5 let 2 týdny
ČTK - Za věrného ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi označil německý magazín Der Spiegel českého prezidenta Miloše Zemana. Spíše než na západ se...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Reflex - Petr Kolář je jedním z nejzkušenějších českých diplomatů a expertů na zahraniční politiku. Byl náměstkem ministra zahraničí, velvyslancem v...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Michal Horáček / Facebook - Tak nám pan Kalousek dneska vzkázal, že “zlaté časy v Evropě skončily; prožrali jsme to a proflákali.”Celý článek »