Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 týdny 3 dny
Chrudim – Statistiku nikdo nezveřejnil, ale podle všeho nebude příliš radostná. Aplikace, kterou město před dvěma lety slavně spustilo a nyní...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 4 dny
Chrudim – Černé skládky vznikají a zase zanikají. Nepořádek se obvykle objeví na nějakém dobře zastrčeném místě, kde má tvůrce skládky dobrou šanci...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 4 dny
Chrudim – Černé skládky na území města vznikaly, vznikají a podle všeho vznikat i budou. Přestože je Chrudimákům k dispozici sběrný dvůr a bezpočet...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Chrudim – Radnice od začátku března zavádí další cestu, kterou budou k občanům proudit informace. Již existující spektrum informačních kanálů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Kočí - Inspektoři z České inspekce životního prostředí (ČIŽP) v Hradci Králové uložili pokutu 240 tisíc korun společnosti Telmont s.r.o. Firma...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim – Nedávný případ „znesvěcené“ zdi Na Kopanici jen nechal vyhřeznout daleko vážnější místní problém. Tím je dlouhou dobu neuklízený nepořádek...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim - Svoji premiérovou sezonu v Regionální lize si v letošní sezoně plní chrudimský tým mužské házené. Ten se do chrudimské sportovní haly...Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Již měsíc slouží svým uživatelům a městským úředníků mobilní aplikace s názvem „Všímálek“. Po úvodních „dětských nemocech“ se podle všeho...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim – Staré úsloví praví, že „lépe pozdě, než nikdy“. Beze zbytku ho lze použít na nejnovější výtvor zdejší radnice. Ta ústy starosty města Petra...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
S novým rokem si lidé přejí hlavně zdraví, dávají si předsevzetí, že budou jíst a žít zdravě, sportovat, nebo se jenom víc hýbat. Proč ne, zdravý...Celý článek »