Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 týdnů 22 hodiny
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) zveřejnil po včerejším jednání krajského zastupitelstva bombastickou zprávu. Otevřit by se opět měla...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Chrudim - Chrudimský filmový klub uvede v sobotu v 21 hodin předpremiéru filmu Tomáše Pavlíčka a Jana Vejnara s názvem Přišla v...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 2 dny
Chrudim – Personál v Chrudimské nemocnici pečuje o pacienty „zkrachovalé interny“ už přes rok. Kam se celá věc od července 2022, kdy byla...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 23 hodiny
Chrudim – V rámci každoroční akce Dne zdraví se bude konat v Chrudimské nemocnici ve spolupráci s chrudimským Zdravým městem a Místní agendou 21...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 6 dnů
Chrudim – Akce ke Světovému dni obezity se uskuteční ve středu 1. března v době od 14 do 19 hodin v malém sále Regionálního muzea...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 5 dnů
Pardubice/Chrudim – Rok po odchodu primáře Tomáše Tomka z chrudimské interny to vypadá na zázrak. Před několika dny se podle zprávy z nemocnice...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Myslíte si, že by se politici spolu měli umět dohodnout bez ohledu na svoji politickou příslušnost? Před volbami  padají další a další...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Chrudim – Hitem letošních voleb je záchrana chrudimské nemocnice, která zastiňuje jiná důležitá témata, která mají komunální politici šanci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 22 týdny
Chrudim – Hejtman Martin Netolický (ČSSD) jednal o dopravní situaci u nemocnice se starostou Františkem Pilným (ANO 2011) už na jaře 2020. Po...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Občané se obávají, že už se v hlavách investorů rodí lukrativní projekt a z Chrudimské nemocnice se stane co nevidět hlavně léčebna pro...Celý článek »