Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 45 týdnů 23 hodiny
V listopadu loňského roku jsme si připomněli třicáté výročí tzv. sametové revoluce. Mně to označení zní dosti podivně. Protichůdně. Jak může být...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Předsilvestrovský rozhovor se starostou ing. Františkem Pilným, MBA   Přibližně před měsícem jsem se v jedné z chrudimských restaurací stal...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Pardubice – Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) jednal s Jiřím Dědečkem z Českého centra Mezinárodního PEN klubu o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Znáte podivně vypadající parčík před Mateřskou školou v ulici Svatopluka Čecha? Tak právě tento park - nepark přímo řídil vznik radniční koalice po...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Čtenářům, kteří se v životě zajímají jenom o peníze, prozradím hned na začátku, že letos jsem nedal ani korunu a ušetřím jim tak čas strávený čtením...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
"Snažil jsem se zjistit, kdo sjezd u Medlešic zrušil, ale nejsou o tom žádné záznamy," tvrdí místostarosta Trávníček. ... že už se zpětně nedá...Celý článek »
vydáno před 4 roky 49 týdnů
Dovolil jsem si uzmout trochu více prostoru na to, abych zareagoval na diskusi pod článkem "Málek přežil hlasování". Konkrétně tedy na strohou...Celý článek »