Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim - „Vodákům“ ve městě a okolí se nečekaně daří. Plyne to alespoň ze zveřejněné výroční zpráva firmy VS Chrudim. Ta, mimo jiné, uvádí, že...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim - V posledních dvou měsících se i VS Chrudim potýká, tak jako v loňském roce, s abnormálních suchem. Dlouhotrvající vedra snižují nejen...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim – Teplé počasí, které v posledních dnech panuje, inspiruje celou řadu vlastníků soukromých bazénů k jejich napouštění. Rádi v nich svlaží své...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 5 hodin
Chrudim – Zatím je vše v nejlepším pořádku. Pokud ale slyšíte po nocích ze zahrady souseda podivné zurčení, bude to tím, že dbá pokynů VS Chrudim a...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 6 dnů
Chrudim – Za vodu platí Vodárenské společnosti Chrudim už 92 tisíc obyvatel. Jen za vodné a stočné měla za období od října 2022 do konce září 2023...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 hodiny
Chrudim – V sobotu se vyskytl problém a všem náhodným kolemjdoucím impozantní pohled na ulici zaplavenou vodou z prasklého potrubí. Vodárenská...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 dnů
Chrudimsko – Páteční nehody v Pardubickém kraji si vyžádaly ošetření u jednoho zraněného člověka. Auto se dostalo mimo vozovku a skončilo na střeše....Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Představenstvo Vodovodů a kanalizací Chrudim (VAK) a Vodárenské společnosti (VS) Chrudim se společně v tiskové zprávě s odstupem několika...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – Zatímco v roce 2021 informovala tisková zpráva občany, že žádný dramatický cenový nárůst se konat nebude, protože nastane navýšení o...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Praha/Chrudim/Hlinsko – Vodárenská společnost Chrudim, a. s., vypouští odpadní vody z čistírny odpadních vod v Hlinsku do povrchových vod toku...Celý článek »