Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 23°C
Pozítří: 24°C
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Výstavu, která v ulicích města připomíná sté výročí založení Československé republiky, přehlédl asi málokdo. Vkusně vyvedené stojany s...Celý článek »
vydáno před 3 roky 26 týdnů
Chrudim – Blížící se konec roku je dobou, kdy nejen běžní lidé, ale také instituce zřizované městem, provádějí nejrůznější bilancování. Hezkým...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim – Místní obchodní akademie má za sebou dlouhou a bohatou historii. Právě tuto minulost a samozřejmě též neméně slavnou současnost si chtějí o...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - Neděle prvního května není jen dnem, jímž začíná měsíc lásky a také, bohužel, den pracovního klidu, ale také datum, v němž si mateřská...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Místní dobrovolní hasiči se teď dočkali dalšího ocenění za svou obětavou a nebezpečnou práci. Po téměř rok trvající anketě, z níž měl...Celý článek »
vydáno před 6 let 12 týdnů
Chrudim - O úpravách parčíku, v němž se za kostelem Nanebevzetí Panny Marie skví idealizovaná socha Mistra Jana Husa, Chrudimské noviny už...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Nad vchodem Divadla Karla Pippicha vlaje už takřka čtvrt roku obrovský plakát s portrétem Josefa Ressela, který zve na akci, která se...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Klasifikace ve školách se pomalu uzavírají a léto konečně otevírá svou náruč plnou kvetoucích luk, cvrkajících lučních koníků, bílých pláží...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Na další horkovzdušné balony nad městem se může těšit každý, kdo v rámci oslav konaných k 220. výročí narození Josefe Ressela...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Ve čtvrtek 7. března se uskutečnila v Chrudimi akce, která se koná každoročně. Rok co rok je stejná, jediné, co se mění, je číslo v jejím...Celý článek »