Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Stát, potažmo města, žijí primárně z daní, které vyberou od občanů. Nejde o nic, co by si člověk mohl zvolit – zaplatím/nezaplatím. Daně a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Pardubice - S koncem roku 2017 získal Pardubický kraj dárek v hodnotě necelých 500 milionů korun ze zvýšeného inkasa daní. Tato částka...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Obírat stát na daních, pojistném a dalších poplatcích, to se vyplácí jen krátký čas. S největší pravděpodobností totiž na takového...Celý článek »
vydáno před 4 roky 32 týdny
Web4Trader.cz - Vyzpovídali jsme pro vás jednoho z nejznámějších českých "daňařů", Ing. Tomáše Goláně, který si ve svém hodnocení Finanční ...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - V pondělí 22. června se po celé České republice bude slavit den, kdy lidé přestávají pracovat na daně. Výjimkou nebude ani Chrudim,...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Propad ve výběru daní trápí vedení města natolik, že se rozhodlo udělat z této problematiky bod číslo jedna na pondělním jednání...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - O platnosti úsloví, které praví, že sliby jsou chyby, se teď přesvědčila místní radnice. Přestože ministr financí Andrej Babiš (ANO 2011)...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Echo24 - Stát hospodaří nejlíp za posledních šest let. Schodek dosáhl v listopadu 68,8 miliardy korun, nejméně od roku 2008. Daří se vybírat daně,...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Pardubice - Celníci úřadu pro Pardubický kraj zabodovali. Podařilo se jim odhalit organizovanou skupinu dovozců a distributorů pohonných látek, kteří...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Vitjedlicka.blog.idnes.cz - Česká průměrná hrubá mzda za první čtvrtletí tohoto roku je podle Českého statistického úřadu 24 061 Kč. Medián...Celý článek »