Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Kauza, kterou Chrudimské noviny přiblížily v článku v minulém týdnu, zaujala velké množství čtenářů. Týká se absentujícího vodovodu v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – O tom, že ve městě stále někteří obyvatelé nemají přístup k nezávadné pitné vodě z vodovodu, ví málokdo. V 21. století by se přípojka k...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 5 hodin
Pardubice/Chrudim – Jak často budou z Chrudimi zastavovat vlaky v nové zastávce Pardubice-město v ulici Sladkovského? Nejen o tom jednal starosta...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 6 dnů
Chrudim – Rada města Chrudim schválila, aby se starosta František Pilný (ANO 2011) a uvolněný radní Aleš Nunvář (Piráti) vydali společně do...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 10 hodin
Chrudim – V rámci každoroční akce Dne zdraví se bude konat v Chrudimské nemocnici ve spolupráci s chrudimským Zdravým městem a Místní agendou 21...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 7 hodin
Chrudim – O nafukovací hale se uvažovalo už v roce 2019. Jednání s Pardubickým krajem a zdejším gymnáziem ale k ničemu nevedlo a město bylo odmítnuto...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 9 hodin
Pardubický kraj – Jak se vyvíjí řešení zachování poboček České pošty? Z důvodu jejich nepromyšleného rušení patři Chrudim vedle Svitav a Ústí...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 7 hodin
Chrudim – Vedení města Chrudim se rozhodlo pokračovat ve snižování nákladů místním podnikatelům z minulých dvou let tím, že jim opět povolí bezplatné...Celý článek »
vydáno před 36 týdnů 13 hodin
Chrudim – Městská rada vzala v pondělí na vědomí informace o hospodaření Sportovních areálů města Chrudim, které se podle slov starosty vrátily do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Kdo občas sleduje chrudimskou komunální politiku, ten možná zaznamenal v internetovém prostoru i bulvární článek, ve kterém se používají v...Celý článek »