Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 42 týdny 9 hodin
Chrudim – Koncem května, konkrétně 25., s největší pravděpodobností odloží většina obyvatel České republiky, město Chrudim nevyjímaje, roušky ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim - V sobotu 25. května už v 8 hodin ráno se na Resselově náměstí sejdou ti nejmenší z nejbližších mateřských školek, aby ukázali, co...Celý článek »
vydáno před 6 let 27 týdnů
Pardubice - Více než dva tisíce zdejších dětí vyrazí 1. září poprvé za vzděláním. Do školních lavic sedmnácti základních škol tak usedne 1107...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Pardubice - Březnový zápis do pardubických mateřských škol byl opět ve znamení velkého náporu zájemců, v porovnání s minulým rokem však rodiče...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Pardubice - Město investovalo za posledních sedm let do zateplení mateřských a základních škol více než 445 milionů korun. Přes polovinu těchto...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Pardubice - Problém s vysokou hladinou radonu v některých pardubických školách se podařilo vyřešit. Školy, v nichž byl na podzim roku 2010 prokázán...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Služby chrudimské radnice budou v době vánočních svátků pro veřejnost omezeny, stejně tak zůstanou uzavřené všechny chrudimské mateřské...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - Ve dnech 19. dubna od 14 do 17 hodin a 20. dubna od devíti do 17 hodin se uskuteční zápis dětí do chrudimských mateřských škol pro školní...Celý článek »