Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 2 týdny 2 dny
Pardubice – Hodně věcí v životě je o štěstí i o tom, něco pro splnění svých snů podniknout. Možná víte o někom, koho láká hrát divadlo, poznat nové...Celý článek »
vydáno před 26 týdnů 3 dny
Pardubice – Dnes je to 82 let od vstupu nacistických vojsk na naše území, které začalo v noci na 15. března 1939. V ten samý den slavila tenkrát...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Pardubice – Prostor pod Machoňovou pasáží v Pardubicích se již brzy promění v nový Institut paměti národa! Východočeská pobočka Paměti národa díky...Celý článek »
vydáno před 3 roky 48 týdnů
Den před státním svátkem zahájilo chrudimské Pippichovo divadlo podzimní divadelní sezonu. Hrála se Ženitba Nikolaje Vasiljeviče Gogola. Přeložil ji...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - 20. února začínala divadelní sezona předplatitelů, abonentů, čili skalních milovníků divadla, skupiny B. V loňském divadelním roce se mi...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
V neděli 27. listopadu v 19.30, což překvapilo značnou část diváků, ostatní představení začínala vždy v 19.00, se v Pippichově divadle v ...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Unikátní projekt, který má připomenout genocidu, které se dopustili nacionální socialisté v Německu na židovském obyvatelstvu celé...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Pardubice - V Divadle Exil vystoupí 20. května v 19 hodin frontman jazz-punkových Eggnoise Ondřej Galuška. Přijíždí s  autorským...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - V Divadle Exil, Havlíčkova 841, uvidíte momentky fotografa Radka Kalhouse, které zachytil v chrudimském hospicu Smíření....Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Chrudim - Na hluk a hlasitou hudbu si strážníkům opět stěžoval místní obyvatel bydlící nedaleko divadla. Jeho trpělivost vypršela, když se kvapem...Celý článek »