Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 týdny 1 den
Chrudim – Pod záštitou Vojenského historického ústavu v Praze (VHU Praha) vzniklo další Posádkové muzeum, zaměřené tentokrát na 43. výsadkový pluk v...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 19 hodin
Chrudim – Jak včera probíhalo na posledním dolaďování před dokončením připravované expozice a kdy bude výstava slavnostně otevřena, jsme se zeptali...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 18 hodin
Pardubice – Pardubická Hvězdárna barona Artura Krause spustí v pondělí online výstavu Pardubický vesmír, která bude přístupná ke zhlédnutí celý únor...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Chrudim – V boji proti coronaviru pomáhají všichni ti, kdo to mají v popisu práce. K nim se však po nařízení vlády přidali i vojáci, kteří obvykle...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim - Výstava, která spojuje i boří předsudky. Michal Cihlář a galerista Luboš Jelínek 26. září 2020 pobavili všechny bez ohledu na generaci...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 hodina
Chrudim – 1. října 2020. Datum, které se zapíše nejen do historie Armády České republiky, ale především do historie výsadkového vojska. Právě v tento...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 dny
Chrudimské motivy, výstava obrazů Jaroslava Korečka, dospěla do posledního týdne a končí v neděli 8. března. Malíř Koreček tvrdí, že je starý...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim – Výstavu, která v ulicích města připomíná sté výročí založení Československé republiky, přehlédl asi málokdo. Vkusně vyvedené stojany s...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Galerie Art v měsících listopadu a prosinci prezentuje výstavu grafik a obrazů Ivany Lomové. Její cesta k malířství trvala dlouho a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Jelikož mi na konci měsíce končí výstava v Lázních Bohdaneč, tak jsem se tam v sobotu zastavil. Především jsem si potřeboval ujasnit postup...Celý článek »