Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 7 týdnů 2 dny
Chrudim –  Zatímco okolnosti vzniku nové zastávky v Malecké ulici jsou, na rozdíl od její podoby a nyní už i architekta, zatím...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 1 den
Chrudim – Zastávka na Podhůře, která z pohledu památkové péče dokumentuje slavnou éru československé architektury druhé čtvrtiny 20. století, je...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 15 hodin
Chrudim – Přestože pro výstavbu rodinných domů v samotném městě není příliš místa, východočeské Athény se rozrůstají. Přibývají domy bytové a s nimi...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 4 dny
Chrudim – Zastávky MHD nepatří většinou mezi stavby, které by vynikaly nějakou zvláštní nápaditostí. Jde o účelové stavby, u nichž architektura...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 3 dny
Chrudim – Mnoho radosti a spoustu lehce adrenalinových zážitků. To jsou vzpomínky, které mají uživatelé lanového parku v městských lesích. Nové však...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Pardubice – Pamětnící naštvaně vzpomínají. Kdo to nezažil, ten se jen diví, co aktuálně zamýšlí město Pardubice s bývalou diskotékou U Bobra....Celý článek »
vydáno před 23 týdny 3 dny
Že lidi formuje prostředí, ve kterém žijí, je známý fakt. Jaké prostředí ale formuje lidi z Chrudimi a okolí? Pojďme se společně podívat, jak to dnes...Celý článek »
vydáno před 35 týdnů 4 dny
Chrudim – Část lesa Na Podhůře nejspíše přijde prodat. Nejedná se o zoufalou snahu vedení městských lesů, respektive vedení radnice, zalátat děravý...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 4 dny
Chrudim – Městské lesy stále ještě zůstávají oblíbeným cílem turistů z Chrudimě i širšího okolí. Nejnověji se tu objevilo hned několik desítek tůní,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Kdo by si snad myslel, že s novým vedením radnice se rázem vyřeší všechny staré spory a dotáhnou staré projekty, mohl by dnes být klidně...Celý článek »