Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 19°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 12 týdnů 17 hodin
Chrudim – Jak to vypadá s osudem nelegální reklamy na miniboardech v Chrudimi po půl roce od jejich prvního oficiálního zdokumentování? Zeptali jsme...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 9 hodin
Chrudim – Tento a následující týden bude plný očekávání, jak to opět dopadne. Bude se totiž řešit, jak úspěšně zakročit proti nelegálním „miniboardům...Celý článek »
vydáno před 20 týdnů 6 dnů
Chrudim – Nelegálních billboardů s plochou k pronájmu už si v Chrudimi všiml snad každý a někdo si dokonce na nich zaplatil i reklamu. Místostarosta...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 18 hodin
Chrudim – Někdo vidí v trávníku jen džungli krvelačných klíšťat, další jen dělá „svoji práci“, a když má sekat, plní příkazy. Věčné handrkování,...Celý článek »
vydáno před 1 rok 8 týdnů
Pardubice – Tuto sobotu můžete zažít tvorbu graffiti v Pardubicích na 22. Radical Family Jam 2020 a to v čase od 10:00 do 20:00. Následně...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice/Chrudim - Během posledního dne roku 2015 zaznamenali policisté v Pardubickém kraji výrazný pokles telefonátů na linku 158 ve srovnání...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Pardubice/Chrudim - Příliš dlouho se ze svého lupu neradoval zloděj, který se vloupal do kanceláří v krajském městě a také v Chrudimi. Peníze,...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 4 dny
Chrudim – TECHNOhrátky, které se konaly 29. září na Střední škole zemědělské a Vyšší odborné škole Chrudim, se nesly ve znamení dobré nálady, pohody...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 5 dnů
Chrudim/Nasavrky – Možná přijdou i o řidičák. V posledních zářijových týdnech je to jedna policejní akce za druhou. Policie měří a...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 6 dnů
Pardubický kraj/Chrudim – Stalo se již tradicí, že se v září a říjnu koná festival Týdny pro duševní zdraví. Ten nabízí spoustu...Celý článek »