Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Pardubický kraj/Chrudim – V létě pomník na Janderově s citem restauroval Zdeněk Šmahel ve spolupráci s Markem Drahošem, který podle společného...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 3 dny
Chrudim – V letošním roce shodou okolností u příležitosti 300. výročí blahořečení Jana Nepomuckého, přistoupilo město k realizování oprav sochy v...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 2 dny
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 13 hodin
Chrudim – Solit chodníky i silnice se zdá být nejsnazší cestou k odstranění napadaného sněhu a náledí. Chrudim se před několika lety vydala cestou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Východní Čechy/Pardubice/Kuks – Pardubice se staly součástí svatojakubské cesty roku 2016. Jedna z jejích zastávek právě teď prochází rozsáhlou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 48 týdnů
Chrudim – Koncem října byla ukončena stavební obnova hrobky rodiny Popperových, která se nachází na hřbitově U Kříže. Smlouva o bezúplatném...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Mnohé zdarma získané nemovitosti mohou být pro město „danajským darem“. Zdaleka ne všechno však lze měřit potenciální finančním ziskem....Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim – Jedním z nejvíce zanedbaných parčíků na území města je ten před hotelem Centrál. Zdaleka zde neabsentuje jen funkční fontána, o jejíž...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim - O výjimečný objev se v minulých dnech zasloužil místní restaurátor Zdeněk Šmahel. V zahradě za Wiesnerovou vilou objevil totiž...Celý článek »