Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Jak to vypadá s osudem nelegální reklamy na miniboardech v Chrudimi po půl roce od jejich prvního oficiálního zdokumentování? Zeptali jsme...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Chrudim/Pardubice – Odnese nelegální billboardy dříve vítr, čert, nebo je sundají silničáři? Některým místním už nad tím zůstává rozum stát...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Chrudim – Nelegálních billboardů s plochou k pronájmu už si v Chrudimi všiml snad každý a někdo si dokonce na nich zaplatil i reklamu. Místostarosta...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Chrudim – Městští zastupitelé na svém jednání v pondělí 9. prosince schválili vyčlenění částky jeden milion korun v rozpočtu na rok 2021, a to na...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Piráti nejsou, podle všeho, příliš spokojení se svým zdejším mediálním obrazem. Většinová média je buď zcela ignorují, nebo, místo zpráv o...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Piráti na Chrudimsku si vyměnili vedení. Na místo charismatického a sociálně zdatného, chrudimského místostarosty Pavla Štěpánka, nastoupil...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Koaliční smlouva byla podepsána. Její znění Chrudimské noviny již uveřejnily, žádné velké změny se v ní neudály a ani se nedají očekávat....Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
V posledních dnech žil chrudimský mediální prostor velmi nepříjemnou kauzou. Lídr chrudimských Pirátů Pavel Štěpánek přiznal v diskusi pod jedním z...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Co do otevřenosti, hrají členové Pirátské strany bezpochyby prim. Pravidelně na svém diskusním fóru zveřejňují obsahy schůzek, nabídnuté...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 16 hodin
Chrudim – Ivan Bartoš (Piráti), který se dlouhodobě prezentuje jako budoucí kandidát na premiéra, se ve čtvrtek ukázal s partou svých kolegů,...Celý článek »